24.9.2012 agi

Inka: Dneska jsme s paničkou byly na agi. Bylo to vlastně poprvé od tábora, a tak panička čekala, že budu pěkně kravit, ale to se přepočítala! Teda, abych zase nekecala, ze začátku jsem se samozřejmě kravit pokoušela a dost jsem čmuchala, ale stačilo trocha poslušnosti, crate games a přemýšlení a byl klid. Takhle se na mě musí :) 

A co jsme dělaly? Nejdřív jsem si na rozběhání dala pár skokovek na Mku, to mi šlo moc pěkně. Následoval nácvik slalomu, aspoň se panička podívala, jak se to dělá v praxi. A tady jsem zaperlila, panička na mě byla pyšná. Napoprvé jsem brankou proběhla a pak už jsem ji nikdy neminula. Zkoušely jsme náběhy ze všech úhlů, pak jsme rovnou branku pootočily na 2/8 a opět zkoušely různé náběhy. Slalom mi evidentně nebude dělat moc problémy, pokud panička bude házet hračku včas, že. :) A tak doma a venku budeme trénovat zatím ještě s jednou brankou, abych si upevnila náběhy a pak přidáme branku další a budeme zase trénovat a trénovat. Mě to moc baví, tak není důvod, proč s tím pomalu nepokračovat, jen nebudeme nikam spěchat, času dost. :)

No a kromě branky jsem ještě dělala parkur o 6 skočkách a 1 tunelu a tam jsem taky kupodivu zaperlila. Kdyby mě panička sem tam blbě nenavedla a já se pak neupnula na druhou díru slalomu, než jsem měla běžet, bylo to dokonalý. :D I to jsme pak naštěstí zvládly, ještě jsme potrénovaly stahovačky a tam mě Pája moooc chválila, skákala jsem krásně a těsně obíhala bočnice. Přestávky jsme si krátily crate games a dneska jsem byla opravdu šikovná, škrábala jsem a ječela jen jednou, jinak jsem tiše seděla v kennelce, i když vedle mě běhali pejsci. Asi nějaká dobrá konstelace hvězd dneska. :) No a teď má panička dilema, protože si říkala, že už se na agi nebudeme tolik soustředit a dneska nám to oběma šlo, tak neví, jak to nakonec dopadne. :) Pája teď už bude trénovat pravidelně, a tak u ní budeme pokračovat a uvidíme...

Po agi panička zjistila, že má zase roztrženou kůži na ruce, nechápe, jak se mi to vždycky podaří, aniž by to cítila... Doma si panička omyla ruku, vyzvedly jsme Růženku a vyrazily na procházku. Já byla vylítaná z agi, a tak kromě pár povelíků trénovala panička s Růženkou. Dělaly hlavně chůzi u nohy a kousek od místa, kde byla ta chcíplá kočka, ve které se Růža dvakrát vyválela, trénovaly oční kontakt a přivolání, aby to Růžu zase nepopadlo. No byla to holka šikovná, dvakrát si to ke kočce namířila, ale nechala se odvolat, tak z ní máme velikou radost! Myslím, že Růženka na sebe může být pyšná, protože netuší, že by jinak zase šla pod sprchu. :D Cestou z prochajdy jsme se obě vykoupaly v potůčku, byly jsme mírně od bahna, takže nás panička doma vysušila ručníkem a my jsme ještě asi půl hodinky lítaly po bytě a dělaly blbosti, panička z nás samozřejmě byla na nervy. Nechápe, že Růženka místo toho, aby se zklidnila, se mnou dost pookřála, vyvádí spoustu kravinek a její kondička se zvyšuje a zvyšuje. Máme podezření, že si občas myslí, že je australák. :)

Jo a na dnešek jsme obě spaly s paničkou na gauči! Mooooc jsme si to užívaly, obě dvě jsme na ni spaly natisknuté, že se nemohla hýbat. :) A tak se nám to moc líbilo, že jsme s Růženkou chrápaly zachumlané do deky do 11h, až nás panička musela kontrolovat, jestli žijeme. :D