19.-25.11.2012 agi, procházky a cvičení

Inka: Dnes, tedy v pondělí jsme s paničkou vyrazily opět na agi, tentokrát k Páje na Kladno do haly. Panička je na tom zdravotně už líp, tak ji prý můžeme zase rasit. :) Dneska se ale musím obzvlášť pochválit, protože jsem opět předvedla parádní trénink, soustředila jsem se, krásně skákala, paničku poslouchala a ani mě nemusela vyhazovat za dveře jako minule. :D

No a co jsme dělaly? Stahovačky na bočnicích, skokovou gymnastiku, po dlouhé době taky outy a to vše v různých kombinacích, proskakování kruhu tam a zpět, pár tunýlků a hoooodně zón na kladince. Nakonec jsem trénovala 2x2 slalom, pořád jsme u dvou tyček, protože pánička je líná a vůbec se mnou netrénuje. Protože naposledy jsem měla problém nabíhat z opačné ruky, než je směr náběhu, tak jsme se do toho daly, panička říkala Páje, jak nám to nejde, tak to jsem se teda naštvala a všechny náběhy na obě ruce jsem dala na 100%, to aby si panička nemyslela, že mě bude pomlouvat. :D Pája mě moc chválila, prý mě paničce někdo vyměnil. :)) A protože to byla půlhodinka jen a jen pro mě, na konci jsem byla pěkně hotová, cestu domů jsem proseděla u okýnka a moudře a v klidu koukala ven, před domem jsem poslušně počkala, až panička vyndá všechny věci a připne mi vodítko, pak jsem i poslušně počkala, až mi dovolí vyskočit z auta a nakonec jsem došla na prověšeném vodítku až domů. Prý si takové tréninky, kdy to mám v hlavince srovnané, můžu dávat častěji. :))

Celý týden jsme pak trénovaly poslušnost, chodily na prochajdy, klikaly. Potkaly jsme zase Věrku s Trixinkou, to bylo zase něco pro nás. Já jsem Věrku viděla po dlouhé době, takže jsem jí skákala až nad hlavu, Růženku zajímala Trixinka a její hárání, opět na ni měla choutky. :) Nebylo moc hezké počasí, byla hustá mlha, a tak jsme s nimi jen obešly pole a pádily domů. I tak jsme holky rády viděly. :) V úterý s námi panička hoooodně cvičila a vznikla z toho videjka, na mě se můžete podívat tady a na Růženku zase tady. Růženka se teď učí mít ráda hračky a jde jí to moc dobře, ostatně to uvidíte na videu. Nejsou moc dobré kvality, ale lepší něco než nic. :) Spoustu věcí tam nemáme, někdy příště uděláme videa, kde uvidíte všechno, co jsme se doposud naučily. 

V pátek jsme zase vyrazily s paničkou na agi. Už jsem se zase trochu vrátila do své staré formy, a tak nechybělo los klokanos na Páju. :) Ale abych se jen nehanila, cvíčko mi šlo krásně, Pája mě chválila, jak hezky skáču. Dokonce ani panička mi to moc nekazila. Vyzkoušela jsem si zase jednou kruh, pořád pilujeme zóny na kladince, pak pár skoček, stahovačky, tunýlky a poprvé jsem si vyzkoušela jednu skočku na L. :) Zakončila jsem to krásnými náběhy na jednu branku slalomu, a tak Pája uznala, že můžeme přidat branku další. To mě trochu zaskočilo a vždycky mi chvilku trvalo, než jsem přišla na to, že tam je ještě jedna. Budeme pilně trénovat a určitě to půjde. :)

V sobotu jsme měly jet za mým bráškou Balú, ale jeho panička bohužel onemocněla, a tak místo toho přijela teta Eva se Safírem a Hardeym a její kamarádka Alena s prima viszlákem. Užili jsme si super procházku, i když byly hony a paničky měly strach, aby nás neprohnal zajíc, to se ale naštěstí nestalo, paničky byly rychlejší než my pejsci. :) Já jsem se bála Hardeyho, protože na mě několikrát vyjel, a tak jsem asi polovinu procházky šla paničce u nohy. No aspoň jsme pocvičily. I tak jsem přišla domů vyběhaná a spokojená. Panička pak vzala Růženku na pole, kde si spolu pocvičily a já způsobně čekala doma.

Zbytek víkendu jsme strávily procházkováním a cvičením, panička chytila nějakou hnusnou chřipku, a tak hlavně klikáme doma.